Ana Sayfa Saglik Kalp Krizini Önleyen Yiyecekler

Kalp Krizini Önleyen Yiyecekler

112
0

Kalp krizi riskini önleyen yiyecekler. Bu yiyecekler kalp damarlarınızı temizliyor ve kalp krizini önlüyor.

Damarları temizleyen yiyecekler kalp hastalığı riskini azaltır. Genel olarak ilerleyen yaşlarda görülen damar tıkanıklığı ciddi oranda tehlike saçıyor. Dengesiz beslenme sonucu tıkanan damarlar ölüm riskini arttırmaktadır. Kalp krizine de neden olan bu tıkanıklıklar bazen ölümlere bile sebep olabiliyor.

Bu videoda sizin için kalp sağlığını korumaya yardımcı olan besinleri derledik. Videoya başlamadan önce bu tarz videoların daha çok gelmesini istiyorsanız bu videoyu beğenerek bize destek olabilirsiniz.

BADEM

E vitamini, çözülebilen lif ve doymamış yağlar açısından oldukça zengin olan badem, içerdiği antioksidanlar sayesinde damarlardaki hasarı engeller Aynı zamanda içinde bulundurduğu E vitamini sayesinde kişinin protein, doymamış yağlar gibi pek çok besin ihtiyacını karşılamaktadır.

YEŞİL ÇAY

Yeşil çay damarları temizler ve kolestrolü düşürür. Aynı zamanda yeşil çayın kişiye tahmin edebildiğinden çok faydası bulunmaktadır. Metabolizmanın çalışma hızını arttırır. C vitamini eksikliğini ortadan kaldırır. Vücutta gelişen aşırı yağlanmayı engeller.

. . .

İyi seyirler!

Video: İyi Fikir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz