Ana Sayfa Dİ Fethiye nedir?

Dİ Fethiye nedir?

diFethiye web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! Ben Dem Turkish Center‘dan Ali Akpınar.

diFethiye nedir?

diFethiye bir Fethiye (ve Muğla) yaşam, gezi, kültür rehberidir.

Neden diFethiye?

Dİ “Daha İyi” kelimelerinin kısaltmış halidir. Ben 4 yıldır Fethiye’de yaşıyorum ve çalışıyorum, ve Fethiye’ye yerleştiğimden beri, yaşadığım kenti ve ili daha iyi tanıyabilmek için Fethiye ve Muğla ile ilgili web sitelerinden ve rehberlerden bilgi almaya çalışıyorum. Ancak rastladığım siteler ya da rehberler genellikle sadece “gezi” odaklı olduğu için, okuduğum ve izlediğim içeriklerden “daha iyi” bir Fethiye yaşam, gezi ve kültür rehberi oluşturmaya karar verdim. Bu web sitesini kurmamın amacı hem kendim için, hem de kendim için daha iyi bir Fethiye (ve Muğla) rehberi oluşturmaktı. Umarım beğenirsiniz.

İçerik

diFethiye’de bilgisel, daha iyi fethiye, doğa, edebiyat, eğitim, etkinlik, gezi, ilk yardım, iş, kişisel gelişim, kitap, kültür sanat, mekan, müzik, nasıl (yapılır), rehber, sağlık, söyleşi, tarım, tatil, teknoloji, turizm, uzman, web, yaşam, yeme içme gibi kategorilerde video ve yazılı içerikler bulunmaktadır.

Paylaştığımız videolar ve görseller için kaynak belirtilmektedir. Eğer istemeyerek ya da farkında olmadan kaynak belirtmeyerek telif hakkı ihlali yapılmışsa, lütfen hatanın giderilmesi için info@demturkishcenter.com adresine email gönderiniz.

Facebook Sayfası

Facebook’ta safamızı takip edebilirsiniz: diFethiye facebook sayfası

diFethiye web sitemizi ziyaret edttiğiniz için tekrar teşekkürler!